Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Olej na plátně, 50, 5 x 41 cm, rámováno, datace kol. r. 1920, signováno vpravo dole Jaro Procházka, zezadu opatřeno přípisem s určením.Autor viz T 2/317, V 3/628."